F-Secure SAFE

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.7 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma F-Secure Corporation
Android mobil cihazınızı istenmeyen virüslere karşı koruyarak mobil cihazınızın performansını arttırabilirsiniz.

Android mobil cihazınızı istenmeyen virüslere karşı koruyarak mobil cihazınızın performansını arttırabilirsiniz. 

Android mobil cihazlarınız için ücretsiz olarak sunulan F-Secure SAFE uygulaması mobil cihazınızı kötü yazılımlara karşı korumak amacı ile geliştirilmiştir. Mobil cihazınız ile internette dilediğiniz gibi özgürce gezinebilirsiniz. Fakat bunu yapabilmek adına F-Secure SAFE uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Çünkü uygulamamız telefonunuzu korumak için vardır. 

İnternet'te yeni şeyler keşfederken, çevrimiçi alışveriş yaparken, video izlerken, müzik dinlerken, ailenizle ve arkadaşlarınızla iletişim kurarken güvenliğinizi sağlamak için F-Secure SAFE'i kullanarak endişelenmeden her zaman bağlı yaşam stilinin keyfini çıkarmanızı istiyoruz.

Ödüllü olan F-Secure SAFE uygulaması sayesinde mobil cihazınızın çalışma performansı da artış gösterecektir. Telefonunuzda yer alan ve tamamen sizlere özel bazı dosyalarınızın güvenliğinden emin misiniz? Çeşitli güvenlik önlemleri alamadığınız taktirde güvende olduğunu düşündüğünüz verileriniz yabancıların eline geçerek size karşı bir tehdit unsuru oluşturabilir. Bu sebeple korunurluluğundan emin olmak için F-Secure SAFE uygulamasını indirin.

F-Secure SAFE indir
DİĞER SÜRÜMLER